location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Wicie Noclegi (36)

Domki Nadmorskie Wicie nowość !!! w cenie do dyspozycji strefa SPA Wellness- duży basen(12mx4m) z podgrzewaną wodą, sauna;

200 m

Domki 36 m2, taras 12 m2, duży zielony teren 1 ha i 3000 m2 ! ATRAKCJE DLA DZIECI!

350 m

Miejsce przyjazne rodzinom oraz wszystkim, którzy szukają spokojnego wypoczynku nad polskim morzem

200 m

Komfortowe, przestronne domki letniskowe położone zaledwie 200 m do morza i 250 m do jeziora.

200 m

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Wicie to wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie sławieńskim, w gminie Darłowo nad jeziorem Kopań. Od Bałtyku miejscowość oddziela pasmo wydm porośniętych wydmową roślinnością i sosną czarną. Z centrum wioski do plaży jest zaledwie 400 m. Dojście do plaży w Wiciu jest łagodne dzięki temu, że wiedzie przerwą między wydmami. Sama plaża jest piaszczysta, miejscami tylko znajdziemy nieduże kamyki. Leżąc na plaży, za plecami będziemy mieli wydmy porośnięte kojąco szumiącym sosnowym lasem. Obszar wioski Wicie i sąsiedztwa stanowi fragment Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego ? obszaru chronionego. 

Szlak wiatraków to ciekawa, ponad dziesięciokilometrowa trasa idealna na piesze i rowerowe wyprawy. Szlak jest oznaczony kolorem zielonym, i pomimo kilku trudniejszych odcinków jest on trasą łatwą. Ścieżka przebiega od Wicia, przez Kopań i Cisowo do Darłówka. Na południe od wioski Wicie leży przybrzeżne Jezioro Kopań. Jak większość przybrzeżnych jezior i Jezioro Kopań jest stosunkowo płytkie - panują tu dobre warunki żeglarskie, za co kochają jezioro windsurferzy i żeglarze. Jezioro Kopań to także duża atrakcja dla wędkarzy. 

Największą i najbardziej popularną ofertą noclegową miejscowości są domki letniskowe w Wiciu - coraz więcej powstaje obiektów ogrzewanych, czynnych cały rok.

Zapraszamy Państwa także do sprawdzenia oferty w kategorii Wicie noclegi na stronie www.wicie.pl.

Wicie to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Wiciu stanowią domki letniskowe i pokoje gościnne

To zależy od konkretnego obiektu noclegowego w Wiciu. Część obiektów przyjmuje gości z ich czworonożnymi przyjaciółmi, wówczas, w opisie obiektu, znajduje się informacja i piktogram "Akceptujemy małe zwierzęta".

W Wiciu nie znajdziemy wielu obiektów gastronomicznych. Te popularne można znaleźć na stronie Wicie.pl. Najwygodniej wybrać ofertę wypoczynku w Wiciu z pełnym wyżywieniem. Zawsze możemy podjechać do Jarosławca czy Darłowa, gdzie nie brakuje obiektów gastronomicznych.

Najtańsze noclegi w Wiciu zaczynają się już od 30-35 zł od osoby za dobę - to głównie oferta zakwaterowania w domkach letniskowych. Ceny w pokojach gościnnych sa na podobnym poziomie. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów.

Pierwszorzędną atrakcją jest przede wszystkim plaża w Wiciu, a jej malowniczy widok i wysokie wydmy z pewnością zachwycą fanów fotografii. Więcej atrakcji mogą znaleźć Państwo na stronie Wicie atrakcje

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0