location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Chłopy Noclegi nad morzem (40)

Chłopy NOCLEGI nad morzem - najciekawsze oferty NOCLEGÓW w Chłopach! Zobacz domki, pokoje, apartamenty, pensjonaty, ośrodki, hotele - Znajdź swój NOCLEG już dziś!

Zapraszamy Państwa do naszego obiektu, niespełna 50 m od plaży w Chłopach!

50 m

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Nowe, klimatyzowane domki, letni basen z podgrzewaną wodą - idealne miejsce do wypoczynku dla rodzin z dziećmi...

550 m

Chłopy to nadmorska wieś letniskowa, położona w zachodnio-północnej Polsce, na terenie gminy Mielno. Chłopy zostały założone w XIII wieku jako osada rybacka Borowo, później nazwa została zmieniona na niemieckie Bauerhufen, a od 1948 r. Chłopy. Wieś posiada zachowany tradycyjny układ rybackiej osady wraz z domami z XIX wieku ozdobionymi ludowymi malowidłami.

Niewątpliwą atrakcję stanowi przystań rybacka, gdzie na brzegu można spotkać kolorowe kutry rybackie, a w boksach zakupić świeżą rybę. Przez tutejszych rybaków organizowane są także rejsy połowowe, podczas których samemu można złowić rybkę.

Miejscowość Chłopy może poszczycić się czystą i szeroką plażą, która zachęca odwiedzających ją turystów do kąpieli morskich i słonecznych. Przy plaży znajduje się pas wydm otoczony sosnowym lasem, który korzystnie wpływa na mikroklimat Chłopów. Idąc plażą około 2 km na zachód możemy dojść do pobliskiej miejscowości Sarbinowo.

Chłopy stanowią zabytkową miejscowość. Wieś wpisana jest do rejestru zabytków ze względu na zachowany tutaj stary układ zabudowy oraz wiele historycznych chałup szachulcowych. Wynajmując noclegi w Chłopach warto więc zainteresować się, czy przypadkiem nie będziemy zakwaterowani w domu wpisanym do rejestru zabytków - bądź co bądź wielki to zaszczyt i dodatkowa atrakcja!

Noclegi w Chłopach to przede wszystkim domki letniskowe, część z nich akceptuje także pobyt zwierząt.

Zapraszamy do miejscowości Chłopy na noclegi i wypoczynek nad morzem!

Najtańsze noclegi w Chłopach zaczynają się już od 25-30 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich kwater i pokoi. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów. 

Chłopy to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Chłopach stanowią domki, pokoje gościnne i tanie kwatery. 

Chłopy to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, nie znaczy to jednak, że na obiad musimy jechać do Mielna. W Chłopach działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb. A jeśli chcemy zjeść coś słodkiego to w Chłopach jest kilka cukierni, kawiarni czy lodziarni.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0