location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Pobierowo Noclegi (52)

Domki letniskowe i samodzielne studia (mieszkania) w Pobierowie zaledwie 400 metrów do plaży - zapraszamy.

400 m

Pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami w doskonałej lokalizacji. Tylko 10 minut do morza, 3 minuty do centrum. W pobliżu jadłodajnie, stołówki, boiska, wypożyczalnia rowerów.

450 m

Posiadasz obiekt noclegowy?

Zareklamuj go TUTAJ

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Pobierowo to popularna miejscowość letniskowa położona miedzy Rewalem a Dziwnowem, wśród nadmorskiego lasu sosnowo-świerkowego. Jest najbardziej na zachód wysuniętą miejscowością Wybrzeża Rewalskiego. Pobierowo posiada rozległą, piaszczystą plażę, która zachęca do słonecznych i morskich kąpieli, a także spacerów na powietrzu nasyconym związkami jodu i magnezu.

Jedną z atrkacji miejscowości jest Skatepark - przeznaczony dla młodzieży i dorosłych jeżdżących na bmx-ach, wrotkach czy deskach. Wstęp do skateparku jest bezpłatny. Pobierowo, jak i cała gmina Rewal, stawia na aktywną turystykę - zwłaszcza rowerową. W całej gminie, od Pobierowa aż po Pogorzelicę, oznaczono, wytyczono i przygotowano sieć rowerowych szlaków turystycznych. Przyjeżdżając na urlop do Pobierowa nie trzeba zastanawiać się jak zabrać rowery dla całej rodziny. Na miłośników odpoczynku na rowerze czeka Rewal Bike System - czyli nowoczesna wypożyczalnia rowerowa i sprzętu Nordic Walking. 

Rozrywką dla całej rodziny moga być odwiedziny w Kinie 8D Cinema, Magicznym Kompleksie Rozrywkowym Oko Iluzji, a także w Parku Linowym lub Mini Oceanarium. Jak widać w Pobierowie nie sposób się nudzić i niezależnie od zastanej na urlopie pogody - każdy znajdzie coś dla siebie!

Miejscowość oferuje bardzo bogatą ofertę noclegową. Wiele obiektów noclegowych w Pobierowie położonych jest blisko plaży, prawie nad samym brzegiem morza. Należą do nich kameralne pensjonaty, komfortowe apartamenty, luksusowe hotele z zabiegami SPA, czy tanie kwatery prywatne. Zapraszamy do Pobierowa na noclegi i wypoczynek!

 

Najtańsze noclegi w Pobierowie zaczynają się już od 30-45 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich pokoi i domków letniskowych. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów. Cena apartamentów w Pobierowie rozpoczyna się od około 50 zł od osoby za dobę, choć można znaleźć i tańsze obiekty.

Pobierowo oferuje dość bogatą bazę turystyczną - znajdziemy tu ośrodki wypoczynkowe, apartamenty, pokoje, tanie kwatery, domki letniskowe czy pola namiotowe. Zatem jakich noclegów w Pobierowie jest najwięcej? Najliczniejszą grupą noclegową są domki i pokoje.

Na turystów decydujących sie na urlop w Pobierowie czeka piaszczysta plaża ze strzeżonym kąpieliskiem, szlaki piesze i rowerowe, wypożyczalnia rowerów, kompleks rozrywkowy - Oko Iluzji, park linowy, papugarnia, mini oceanarium, dom postawiony na głowie.

Pobierowo to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, co w dużych ośrodkach jak Kołobrzeg. Nie znaczy to jednak, że na obiad musimy jechać 20-30 kilometrów. W Pobierowie działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb. A jeśli chcemy zjeść coś słodkiego to w Pobierowie jest kilka cukierni, kawiarni czy lodziarni.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0