location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Międzywodzie Noclegi (36)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Kompleks drewnianych domków z wielofunkcyjnym placem zabaw, wodną zjeżdżalnią, animacjami - idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi!

500 m

Międzywodzie to niewielkie, nadmorskie letnisko położone w województwie zachodniopomorskim, w gminie Dziwnów. Miejscowość znajduje się we wschodniej części wyspy Wolin na Półwyspie Międzywodzkim, pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Kamieńskim ? stąd nazwa wsi. Temperatura morskich fal jest tutaj zazwyczaj wyższa niż w innych regionach polskiego wybrzeża. Atrakcje znajdują tu zarówno miłośnicy morza i złotych plaż, jak i sportów wodnych, wędkarstwa i czystych jezior. 

Międzywodzie posiada piaszczysta i szeroka plażę, która zachęca do kąpieli morskich i słonecznych. Przy plaży dość wysokie wydmy z lasami sosnowo-świerkowymi. Dzieci mogą tu poskakać na dmuchanej trampolinie, a dorośli skorzystać z oferty plażowego baru.

Nie tylko miłośnicy wędkarstwa i sportów wodnych znajda tu coś dla siebie. Przez miejscowość przebiegają szlaki rowerowe, które są poprowadzone zarówno przez las, jak i wzdłuż drogi.

Bazę noclegową w Międzywodziu tworzą głównie domki oraz rywatne pokoje i kwatery. Jednak fani biwakowania i campingów również nie będą zawiedzeni. Zapraszamy do Międzywodzia!

Międzywodzie to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Międzywodziu stanowią pokoje gościnne i domki letniskowe - i to te obiekty tyryści wybierają najczęściej.

Międzywodzie to dobrze zorganizowana miejscowość turystyczna, również pod względem ilości obiektów gastronomicznych - liczne restauracje, bary, pizzerie, smażalnie ryb, kawiarnie, lodziarnie - to wszystko czeka na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie.

Najtańsze noclegi w Międzywodziu zaczynają się już od 25-35 zł od osoby za dobę - to głównie oferta pokoi i tanich kwater. Domki również mogą być tanie, pod warunkiem, że jedziemy na urlop w większym gronie. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów. Cena apartamentów w Międzywodziu rozpoczyna się od około 50 zł od osoby za dobę, choć można znaleźć i tańsze obiekty.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0