location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Poddąbie Noclegi (21)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Czerwiec 2024 - tniemy ceny o 50%! Bezpłatna strefa SPA, rowery, wi-fi, parking oraz ogród -1500m z atrakcjami dla dzieci! Jesteśmy psiolubni.

Serdecznie zapraszamy przez cały rok do domu letniskowego. Oferujemy Państwu dwa komfortowe apartamenty z osobnymi wejściami.

700 m

Poddąbie jest osadą położoną w województwie pomorskim, na samym skraju Słowińskiego Parku Narodowego. Wysokie brzegi klifowe oraz lasy bukowo-sosnowe to główne atrakcje wsi i okolic. Plaża w Poddąbiu położona jest pod klifem - niezbyt szeroka, w większości piaszczysta, latem wyznaczane jest tu letnie kąpielisko o długości około 100 metrów.

Niezwykle atrakcyjne jest położenie Poddąbie w pobliżu Słowińskiego Parku Narodowego. Powstał on w celu ratowaniu unikalnej przyrody pomiędzy Rowami a Łebą. Ruchome wydmy, piękne plaże, jeziora nadmorskie i historia Słowińców przyciągają tutaj wielu turystów. W pobliżu znajduje się również owiana tajemnicą Góra Słowińców. Na szczycie wzgórza znajduje się platforma widokowa na Smołdzino oraz jeziora Gardno, Łebsko i wybrzeże Bałtyku.

Decydując się na noclegi w Poddąbiu mamy do wyboru głównie domki, domy letniskowe, pokoje czy apartamenty. To nieduża miejscowość, więc nie ma tu dużych i luksusowych hoteli. Zapraszamy do Poddąbia!

Najtańsze noclegi w Poddąbiu zaczynają się już od około 35 zł od osoby za dobę - to głównie oferta pokoi i tanich kwater. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów. Średnia cena apartamentów w Poddąbiu waha się w przedziale 50-75 zł od osoby za dobę.

Poddąbie to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Poddąbiu stanowią pokoje gościnne, domki i apartamenty.

W Poddąbiu nie znajdziemy wielu obiektów gastronomicznych. Najwygodniej wybrać ofertę wypoczynku w Poddąbiu z pełnym wyżywieniem. Na szczęście, w pobliżu mamy do dyspozycji obiekty gastronomiczne w Rowach.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0