location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Dźwirzyno Noclegi (17)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Dźwirzyno jest nadbałtyckim miejscem letniskowym, położonym między Mrzeżynem, a Kołobrzegiem. Kąpielisko oraz piaszczysta plaża w Dźwirzynie uchodzą za jedno z najczystszych na wybrzeżu. Jest to miejscowość bardzo atrakcyjna turystycznie, z jednej strony Morze Bałtyckie, z drugiej zaś jezioro Resko Przymorskie. Znajduje się tam przystań oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego. Resko Przymorskie jest idealnym miejscem dla amatorów sportów wodnych oraz wędkowania - ze względu na występujące tu szczupaki, leszcze, płocie, sandacze, liny i węgorze.

Fani aktywnego wypoczynku mogą również korzystać ze ścieżki zdrowia. Biegnie ona wzdłuż morza w lasku sosnowymi i liczy 1600 m, na jej trasie usytuowano 15 stanowisk do ćwiczeń. Przystosowana jest zarówno dla dorosłych, jak i dzieci powyżej 14. roku życia.

W Dźwirzynie znajduje się również Gminne Centrum Sportu i Rekreacji. Wyposażone jest w siłownię, salę sportową, korty tenisowe, boiska oraz minigolf.

Jak widać Dźwirzyno oferuje możliwość spędzenia naprawdę aktywnego wypoczynku nad Morzem Bałtyckiem. Oferta noclegowa jest równie szeroka, można wybierać od domków, ośrodków wypoczynkowych, po apartamenty i tanie kwatery.

 

Dźwirzyno to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Dźwirzynie stanowią pokoje gościnne. W Dźwirzynie działa też kilka ośrodków wczasowych.

Najtańsze noclegi w Dźwirzynie zaczynają się już od 30-40 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich kwater i pokoi. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów.

Dźwirzyno to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, co w dużych ośrodkach jak Kołobrzeg. Nie znaczy to jednak, że na obiad musimy jechać 20-30 kilometrów. W Dźwirzynie działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb. A jeśli chcemy zjeść coś słodkiego to w Dźwirzynie jest kilka cukierni, kawiarni czy lodziarni.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0