location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Dziwnówek Noclegi (39)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Kompleks drewnianych domków z wielofunkcyjnym placem zabaw, wodną zjeżdżalnią, animacjami - idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi!

500 m

Dziwnówek położony jest w województwie zachodniopomorskim, na terenie gminy Dziwnów. Wieś znajduje się u nasady Mierzei Dziwnowskiej pomiędzy Morzem Bałtyckim, a Zatoką Wrzosową, będącego północną częścią Zalewu Kamieńskiego. Dziwnówek położony wśród sosnowych lasów posiada status uzdrowiska - leczy się tutaj schorzenia układu oddechowego.

W Dziwnówku działa szkoła windsurfingowa i wypożyczalnia sprzętu wodnego. Szkoła znajduje się nad brzegiem zatoki Jeziora Wrzosowskiego. Prowadzone są w niej zajęcia dla osób początkujących oraz zaawansowanych. Każdy może spróbować swoich sił! 

Turyści lubiący organizować dłuższe wycieczki piesze lub rowerowe, mogą korzystać z kilku oznakowanych szlaków turystycznych

Dziwnówek może pochwalić się bogatą ofertą obiektów takich jak domki, pokoje, apartamenty w kategorii noclegi nad morzem.

Dziwnówek oferuje dość bogatą bazę turystyczną - znajdziemy tu ośrodki wypoczynkowe, apartamenty, pokoje, tanie kwatery, domki letniskowe czy pola namiotowe. Zatem jakich noclegów w Dziwnówku jest najwięcej? Najliczniejszą grupą noclegową są domki, pokoje i apartamenty.

Najtańsze noclegi w Dziwnówku zaczynają się już od 35-40 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich pokoi. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów. Średnia cena apartamentów w Dziwnówku waha się w przedziale 50-75 zł od osoby za dobę.

Dziwnówek to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, co w dużych ośrodkach, nie znaczy to jednak, że na obiad musimy jechać 20-30 kilometrów. W Dziwnówku działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb. A jeśli chcemy zjeść coś słodkiego to w Dziwnówku jest kilka cukierni, kawiarni czy lodziarni.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0