location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Białogóra Noclegi (35)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Całoroczne, klimatyzowane domki nad morzem. Zadaszony basen z podgrzewaną wodą, jacuzzi, sauna. Piaskownica z morskim piaskiem, plac zabaw.

Zapraszamy na wypoczynek do naszych całorocznych, ogrzewanych domków! mnóstwo atrakcji dla dzieci!

600 m

Nowoczesne, stylowe domki w klimacie boho. Specjalnie zaprojektowana strefa relaksu i wypoczynku. Naturalny plac zabaw dla dzieci.

Nowoczesne, w pełni wyposażone, duże (81 m2), całoroczne domki premium w Dębkach. 100 metrów od centrum i 250 metrów do przejścia na plażę.

250 m

Domki murowane i drewniane urządzone zostały w sposób elegancki - zapraszamy do rezerwacji LATO 2024!

1000 m

Zapraszamy do pokoi Majka położonych w spokojnej, zachodniej części Dębek, przy ujściu rzeki Piaśnica do morza, 600 metrów do plaży.

600 m

Białogóra to wypoczynkowa miejscowość położona w gminie Krokowa na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, w otoczeniu lasów, między Łebą i Karwią, ok 1,5 kilometra od brzegu morskiego. Od Bałtyku oddziela ją pas sosnowego lasu o szerokości ok 800 m, a w pobliżu znajduje się zalesiona wydma, od której wieś wzięła nazwę. Plaża w Białogórze jest szeroka, piaszczysta i niezatłoczona. Latem działa na niej strzeżone kąpielisko morskie. Na plażę prowadzi asfaltowa dróżka, a ostatni odcinek dojścia do plaży wiedzie po drewnianym deptaku.

Na północ od miejscowości znajduje się Rezerwat Przyrody Białogóra, należący do Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Ma on za zadanie chronić unikatowy kompleks wydm porośniętych lasem i rzadkie gatunki roślin, których flora liczy ok. 80 gatunków. Jest to również miejsce gniazdowania żórawia. Piesze wędrówki w otoczeniu zieleni i szumu morza mogą być atrakcją dla niejednego miłośnika nadmorskich krajobrazów.

Nordic Walking Park Białogóra to kolejna atrakcja dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu. Park oferuje specjalnie przygotowaną sieć ścieżek o zróżnicowanym stopniu trudności o łącznej długości aż 32 km!

W Białogórze działa również stadnina koni i mini zoo. Rezyduje tutaj ponad 80 wytrzymałych i spokojnych koni rasy trakeńskiej - pochodzącej z Prus Wschodnich. Stadnina oferuje naukę podstaw jazdy konnej dla początkujących na lonży, a dla zaawansowanych jeźdźców możliwość galopu brzegiem morza! Na miejscu znajduje się kryta ujeżdżalnia - duża, o dobrej nawierzchni, dla dzieci organizowane są przejażdżki bryczką zaprzężoną w kucyki, przygotowano tutaj również bazę noclegową i gastronomiczną.

Noclegi w miejscowości Białogóra to przede wszystkim domki letniskowe

Najtańsze noclegi w Białogórze można znaleźć już od 30-35 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich kwater i pokoi. Noclegi w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów - i w szczycie sezonu są droższe. Średnia cena apartamentów w Białogórze waha się w przedziale 45-75 zł od osoby za dobę.

Białogóra to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Białogórze stanowią pokoje gościnne, domki i apartamenty. W Białogórze działa też kilka ośrodków wczasowych.

Białogóra to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, co w dużych ośrodkach jak Władysławowo. Nie znaczy to jednak, że na obiad musimy jechać 20-30 kilometrów. W Białogórze działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb. A jeśli chcemy zjeść coś słodkiego to w Białogórze jest kilka cukierni, kawiarni czy lodziarni.

To zależy od konkretnego obiektu noclegowego w Białogórze. Część obiektów przyjmuje gości z ich czworonożnymi przyjaciółmi, wówczas, w opisie obiektu, znajduje się informacja i piktogram "Akceptujemy małe zwierzęta". W niektórych obiektach może być naliczana dodatkowa opłata za psa.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0