location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Pogorzelica Noclegi (22)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Komfortowy Dom Wczasowy, położony nad samym morzem w miejscowości Rewal, zaprasza na wypoczynek!

100 m

KOMPLEKS WYPOCZYNKOWO - REHABILITACYJNY, MASAŻE SOLANKOWE, BASEN, CAŁODZIENNE WYŻYWIENIE

200 m

Pogorzelica to miejscowość wypoczynkowa, znajdująca się w województwie zachodniopomorskim, na Pobrzeżu Szczecińskim. Położona jest dosłownie w środku lasu sosnowo-świerkowego. Nie brak w tej okolicy ścieżek i szlaków turystycznych. Pogorzelica jest wobec tego idealna na letnie kolonie dla dzieci i młodzieży, zielone szkoły oraz rodzinne wczasy.

Plaża w Pogorzelicy to prawdziwy atut  miejscowości - w końcu to nadmorskie wczasowisko. Plaża jest szeroka, drobno-piaszczysta, ze strzeżonym latem nadmorskim kąpieliskiem. Bez wątpienia sporą atrakcją, zwłaszcza dla dzieci, jest biegnąca tędy, czynna linia kolejki wąskotorowej. Latem kursuje skład w stylu retro ciągnięty przez zabytkową ciuchcię na skróconej trasie Trzęsacz - Pogorzelica.

W Pogorzelicy znajduje się Kręgielnia Sandra Spa, a także Aquapark Sandra Spa. Obie atrakcje zapewnią całodzienną dobrą zabawę dla całej rodziny!

Bazę noclegową w Pogorzelicy stanowią głównie domki, pokoje i ośrodki wczasowe. Zapraszamy do Pogorzelicy!

 

Pogorzelica oferuje dość bogatą bazę turystyczną - znajdziemy tu ośrodki wypoczynkowe, apartamenty, pokoje, tanie kwatery, domki letniskowe czy pola namiotowe. Zatem jakich noclegów w Pogorzelicy jest najwięcej? Najliczniejszą grupą noclegową są domki i pokoje.

Ceny za noclegi w Pogorzelicy zależą od kilku czynników. Największy wpływ na cenę ma kategoria wybranego obiektu - im bardziej luksusowy (hotel, apartament) - tym oczywiście drożej. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - im bliżej do plaży i najwiekszych atrakcji - tym drożej. Jeśli szukasz tańszego noclegu sprawdź ofertę pokoi i tanich kwater - tu ceny zaczynają się już od 30-40 zł. Za około 50 zł od osoby można znaleźć nocleg w Pogorzelicy, który położony jest stosunkowo blisko plaży.

Największą atrakcją turystyczną w Pogorzelicy jest oczywiście nadmorska plaża. Będąc na urlopie w Pogorzelicy warto wybrać się na wycieczkę koleją wąskotorową do pobliskiego Niechorza zobaczyć latarnie morską, czy do Trzęsacza - obejrzeć ruiny kościoła na klifie. W okolicy nie brak również ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych.

Pogorzelica to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, co w dużych ośrodkach. Nie znaczy to jednak, że na obiad musimy jechać 20-30 kilometrów. W Pogorzelicy działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb. A jeśli chcemy zjeść coś słodkiego to w Pogorzelicy jest kilka cukierni, kawiarni czy lodziarni.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0