location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Kąty Rybackie Noclegi (6)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Kąty Rybackie to wieś położona w województwie pomorskim, w gminie Sztutowo na obszarze Żuław Wiślanych. Jest to wieś rybacka z portem morskim i dwiema przystaniami morskimi oraz szerokimi, piaszczystymi plażami.

Na terenie Kątów Rybackich znajduje się rezerwat przyrody kormorana czarnego, który stanowi największą w Europie ostoję tego gatunku ptactwa. 

Wieś z czasem była coraz bardziej rozbudowywana i obecnie stanowi ośrodek turystyczny, głównie dzięki atrakcyjnym położeniu nad Zalewem Wiślanym

 

Kąty Rybackie to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Kątach Rybackich stanowią pokoje gościnne, domki letniskowe i apartamenty - i to te obiekty tyryści wybierają najczęściej.

Ceny za noclegi w Kątach Rybackich zależą od kilku czynników. Największy wpływ na cenę ma kategoria wybranego obiektu - im bardziej luksusowy (hotel, apartament) - tym oczywiście drożej. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - im bliżej do plaży i najwiekszych atrakcji - tym drożej. Jeśli szukasz tańszego noclegu sprawdź ofertę pokoi czy tanich kwater - tu ceny zaczynają się już od 25-35 zł.

Kąty Rybackie to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, co w dużych ośrodkach, nie znaczy to jednak, że na obiad musimy jechać 20-30 kilometrów. W Kątach Rybackich działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb. A jeśli chcemy zjeść coś słodkiego to w Kątach Rybackich jest kilka cukierni, kawiarni czy lodziarni.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0