location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Dębki Noclegi (41)

Całoroczne, klimatyzowane domki nad morzem. Zadaszony basen z podgrzewaną wodą, jacuzzi, sauna. Piaskownica z morskim piaskiem, plac zabaw.

Zapraszamy na wypoczynek do naszych całorocznych, ogrzewanych domków! mnóstwo atrakcji dla dzieci!

600 m

Nowoczesne, stylowe domki w klimacie boho. Specjalnie zaprojektowana strefa relaksu i wypoczynku. Naturalny plac zabaw dla dzieci.

Nowoczesne, w pełni wyposażone, duże (81 m2), całoroczne domki premium w Dębkach. 100 metrów od centrum i 250 metrów do przejścia na plażę.

250 m

Zapraszamy do pokoi Majka położonych w spokojnej, zachodniej części Dębek, przy ujściu rzeki Piaśnica do morza, 600 metrów do plaży.

600 m

Pokoje gościnne Przystań znajduje się 600 m od plaży. Oferujemy pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami. Wszystkie pokoje posiadają balkon lub taras.

600 m

Domki murowane i drewniane urządzone zostały w sposób elegancki - zapraszamy do rezerwacji LATO 2024!

1000 m

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Dębki to nieduża nadbałtycka osada rybacka położona u ujścia Piaśnicy. Wieś położona jest w gminie Krokowa, na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Około 1,5 km na południowy wschód od Dębek wyznaczono rezerwat przyrody Piaśnickie Łąki. 

W Dębkach przy głównym wejściu na plażę nr 19 zbudowano dla tutejszych rybaków nowoczesny kompleks o nazwie Rybaczówka, który służy do obsługi przystani rybackiej. Z myślą o turystach, przy kompleksie wzniesiono tu również 22-metrową wieżę widokową. Na miejscu można nabyć świeże ryby.

Przez Dębki przebiegają trasy rowerowe, piesze i konne. Z całą pewnością turyści lubiący spędzać aktywnie wakacje nie będą się tu nudzić! Mimo, że miejscowość jest niewielka, posiada dosyć szeroką ofertę noclegową

Noclegi w miejscowości Dębki to przede wszystkim domki oraz pokoje gościnne. 

Dębki to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Dębkach stanowią pokoje gościnne, domki letniskowe i apartamenty - i to te obiekty tyryści wybierają najczęściej.

Największy wpływ na cenę noclegów w Dębkach ma kategoria wybranego obiektu - im bardziej luksusowy (np apartamenty) - tym oczywiście drożej. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - im bliżej do plaży i najwiekszych atrakcji - tym drożej. Jeśli szukasz tańszego noclegu sprawdź ofertę tanich pokoi - tu ceny zaczynają się już od 30-40 zł. Za około 50 zł od osoby można znaleźć nocleg w Dębkach, który położony jest stosunkowo blisko plaży.

Dębki to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, co w dużych ośrodkach, nie znaczy to jednak, że na obiad musimy jechać do Władysławowa. W Dębkach działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb. A jeśli chcemy zjeść coś słodkiego to w Dębkach jest kilka cukierni, kawiarni czy lodziarni.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0