location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Jastrzębia Góra Noclegi (74)

Noclegi w Jastrzębiej Górze, bezpośredni kontakt z gospodarzami, taniej.

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Jastrzębia Góra to wieś letniskowa znajdująca się w województwie pomorskim, na terenie gminy Władysławowo. Jest ona jedną z najczęściej odwiedzanych przez turystów miejscowości nadmorskich,  a także najdalej na północ wysuniętym miejscem w Polsce. 

Z pewnością uroku miejscowości dodaje Jastrzębski Klif, naturalnie rzeźbiony przez fale morskie. 

Promenada Światowida jest w ciągu lata najbardziej rozrywkową częścią Jastrzębiej Góry. Tutaj turyści mogą skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej, posłuchać muzyki i zatańczyć, a także spędzić dzień z dziećmi, korzystając z ofert miejscowych kawiarni, sklepów z pamiątkami i wielu innych atrakcji.

W Jastrzębiej Górze znajduje się również najstarsza na polskim wybrzeżu latarnia morska Rozewie. Dodatkowo w jej wnętrzu znajduje się małe muzeum, posiadające w swych zbiorach przekrój latarni morskich od starożytności do dzisiaj.

Jastrzębia Góra stanowi doskonałą bazę wypadową do pobliskich miejscowości takich jak: Rozewie, Władysławowo i Karwia oraz na Hel i do Trójmiasta.

Noclegi w Jastrzębiej Górze to przede wszystkim domki - duża część z nich akceptuje pobyt zwierząt i dzieci. 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty -

Jastrzębia Góra Noclegi

Ceny za noclegi w Jastrzębiej Górze zależą od kilku czynników. Największy wpływ na cenę ma kategoria wybranego obiektu - im bardziej luksusowy (hotel, apartament) - tym oczywiście drożej. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - im bliżej do plaży i największych atrakcji - tym drożej. Jeśli szukasz tańszego noclegu sprawdź pokoi gościnnych i kwater - tu ceny zaczynają się już od 30-35 zł. Za około 50 zł od osoby można znaleźć nocleg w Jastrzębiej Górze, który położony jest stosunkowo blisko plaży.

Jastrzębia Góra dysponuje bogatą bazą turystyczną i znajdziemy tu praktycznie każdy rodzaj noclegu - od hotelu po pole namiotowe. Ale zdecydowanie najwięcej obiektów noclegowych znajdziemy w dwóch kategoriach - to pokojedomki letniskowe i apartamenty - i to takich obiektów turyści szukają najczęściej.

Jastrzębia Góra to piaszczyste plaże położone pod malowniczym klifem. Co jeszcze możemy robić w Jastrzębiej Górze? Jastrzębia Góra to tętniąca życiem Promenada Światowida, wąwóz Lisi Jar, latarnia morska w Rozewiu. Nie brakuje tu również udogodnień dla miłośników aktywnego wypoczynku - szlaki turystyczne, ścieżki Nordic Walking, spływy kajakowe, czy jazda konna.

Jastrzębia Góra to dobrze zorganizowana miejscowość turystyczna. Poza bogatą bazą noclegową Jastrzębia Góra dysponuje równie bogatą bazą gastronomiczną - liczne restauracje, bary, pizzerie, smażalnie ryb, kawiarnie, lodziarnie - to wszystko czeka na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0