location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Sianożęty Noclegi (23)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Ośrodek Biała Plaża położony jest w zacisznej, malowniczej części Gąsek , bezpośrednio przy przejściu na plażę. Zapraszamy na wypoczynek do naszego obiektu !

20 m

Sianożęty to nadmorska letniskowa wieś położona w województwie zachodniopomorskim, na Wybrzeżu Słowińskim. Umiejscowiona jest ok. 10 km na wschód od Kołobrzegu, w pobliżu Ustronia Morskiego. Plaża w Sianożętach jest szeroka i piaszczysta (o długości około 1400 m) i posiada strzeżone latem kąpielisko. Złocisty piasek oraz łagodne zejście do morza zachęcają urlopowiczów do zażywania kąpieli słonecznych i morskich. W sąsiednim Ustroniu Morskim znajduje się także molo spacerowe o długości 100 metrów. 

Przez Sianożęty przechodzi kilka szlaków turystycznych. To dobra propozycja dla aktywnych wczasowiczów. Można wybrać się na wycieczkę do najstarszych dębów w Polsce, do sąsiednich miejscowości czy wybrać się z dziećmi na wycieczkę rowerową.

Sianożęty to bogata baza noclegowa. Mamy do wyboru hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe, apartamenty, domki czy campingi. Decydując się na tanie noclegi w Sianożętach warto rozważyć ofertę pokoi gościnnych czy kwater prywatnych. Gdy na wczasy jedziemy większą grupą - ekonomicznym rozwiązaniem mogą okazać się domki letniskowe.

 

Sianożęty oferują dość bogatą bazę turystyczną - znajdziemy tu ośrodki wypoczynkowe, apartamenty, pokoje, tanie kwatery, domki letniskowe czy pola namiotowe. Zatem jakich noclegów w Sianożętach jest najwięcej? Najliczniejszą grupą noclegową są domki i pokoje.

Niektóre obiekty noclegowe w Sianożętach wyposażone są w aneks kuchenny z kuchenką, lodówką i naczyniami - tu bez problemu przyrządzimy sobie posiłek. Część obiektów oferuje całodobowe wyżywienie - wówczas, z reguły, aneks kuchenny ogranicza sie do urządzeń umożliwiających tylko zaparzenie kawy czy herbaty. W jeszcze innych obiektach są wydzielonne oddzielne, ogólnodostępne kuchnie z jadalniami do dyspozycji gości. Należy czytać opis obiektu, aby mieć pewność co znajduje się na wyposażeniu.

To zależy od konkretnego obiektu noclegowego w Sianożętach. Część obiektów przyjmuje gości z ich czworonożnymi przyjaciółmi, wówczas, w opisie obiektu, znajduje się informacja i piktogram "Akceptujemy małe zwierzęta". W niektórych obiektach może być naliczana dodatkowa opłata za psa.

Najtańsze noclegi w Sianożętach zaczynają się już od 30-35 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich kwater i pokoi. Domki również mogą być tanie, pod warunkiem, że jedziemy na urlop w większym gronie. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów.

W Sianożętach działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb. A jeśli chcemy zjeść coś słodkiego to w Sianożętach jest kilka cukierni, kawiarni czy lodziarni.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0