location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Mielno Noclegi (30)

Ekskluzywny obiekt ArraBurg z podgrzewanym basenem, całodziennym wyżywieniem, atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

1500 m

Jeśli chcesz dobrze wypocząć i zapewnić sobie odrobinę zabawy, przyjedź do Mielna.

1100 m

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Nowe, klimatyzowane domki, letni basen z podgrzewaną wodą - idealne miejsce do wypoczynku dla rodzin z dziećmi...

550 m

Mielno znajduje się w województwie zachodniopomorskim, położone nad Morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno, na Wybrzeżu Słowińskim. W miejscowości znajdują się dwa strzeżone letnie kąpieliska morskie oraz przystań rybacka. Mielno szczególnie popularne jest wśród młodych ludzi, którzy chętnie korzystają z tętniącego nocą życia w centrum miasta. Dyskoteki, bary i punkty gastronomiczne otwarte sa tu do białego rana. 

Mielno oferuje także wiele atrkacji. Zabawę dla całej rodziny zapewnia Park Linowy Tukan, gdzie z wykorzystaniem sprzętu asekuracyjnego każdy może spróbować swych sił na trasach linowych pośród drzew. W Mielnie działa również escape room, który zapewni sporą dawkę emocji! Z kolei miłośnicy soprtów wodnych mogą skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego działającej przy jeziorze Jamno. Latem w rejs wyrusza tu równiez statek wycieczkowy Mila.

Noclegi w Mielnie to przede wszystkim liczne kwatery prywatne, domki niedaleko plaży, apartamenty oraz pola campingowe! 

Zapraszamy na noclegi w miejscowości Mielno!

Najtańsze noclegi w Mielnie zaczynają się już od 35-45 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich pokoi. Domki również mogą być tanie, pod warunkiem, że jedziemy na urlop w większym gronie - praktycznie nie ma domków mniejszych niż 4-6 osobowe. Ceny w przypadków domków w Mielnie również zaczynają się już od 35-45 zł od osoby za dobę. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów.

Mielno oferuje dość bogatą bazę turystyczną - znajdziemy tu ośrodki wypoczynkowe, apartamenty, pokoje, tanie kwatery, domki letniskowe czy pola namiotowe. Zatem jakich noclegów w Mielnie jest najwięcej? Najliczniejszą grupą noclegową są pokoje i domki.

Największe atrakcje turystyczne w Mielnie to piaszysta plaża, nadmorska promenada, Jezioro Jamno, park linowy, ścieżki przyrodniczo-edukacyjne, szlaki rowerowe, bunkry.

Mielno to dobrze zorganizowana miejscowość turystyczna. Poza bogatą bazą noclegową Mielno dysponuje równie bogatą bazą gastronomiczną - liczne restauracje, bary, pizzerie, smażalnie ryb, kawiarnie, lodziarnie - to wszystko czeka na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie. Poza tym w Mielnie znajdziemy spora liczbę klubów i dyskotek.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0