location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Sarbinowo Noclegi (48)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Zapraszamy Państwa do naszego obiektu, niespełna 50 m od plaży w Chłopach!

50 m

Sarbinowo to mała miejscowość, o charakterze typowo letniskowym. Położone jest w województwie zachodniopomorskim, w gminie Mielno, na Wybrzeżu Słowińskim. Letnisko posiada piękną, piaszczystą plażę. Przy niej znajduje się kamienno-betonowy mur oporowy chroniący wybrzeże przed silnymi falami Bałtyku. Na tej kamiennej zaporze wybudowano deptak oddzielający plażę od miejscowości. Po tej promenadzie można spacerować, obserwować morze siedząc na ławeczkach lub opierając się wygodnie o metalową poręcz albo korzystać z dobudowanych tu i opatrzonych poręczami  schodków stanowiących wygodne i niewysokie zejścia na plażę.

Propozycją dla lubiących spędzać czas aktywnie są liczne szlaki piesze i rowerowe. Natomiast miłośnicy jazdy w siodle - mogą liczyć na jazdę konną brzegiem morza!

Atutem Sarbinowa jest niedroga - w stosunku do sąsiednich większych kurortów - baza noclegowa. Składają się na nią zarówno domki przy plaży, kwatery prywatne, pensjonaty i wille, ale także pola campingowe czy apartamenty. Zapraszamy do Sarbinowa!

Sarbinowo oferuje dość bogatą bazę turystyczną - znajdziemy tu ośrodki wypoczynkowe, apartamenty, pokoje, tanie kwatery, domki letniskowe czy pola namiotowe. Zatem jakich noclegów w Sarbinowie jest najwięcej? Najliczniejszą grupą noclegową są domki i pokoje.

Ceny za noclegi w Sarbinowie zależą od kilku czynników. Największy wpływ na cenę ma kategoria wybranego obiektu - im bardziej luksusowy (hotel, apartament) - tym oczywiście drożej. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - im bliżej do plaży i najwiekszych atrakcji - tym drożej. Jeśli szukasz tańszego noclegu w Sarbinowie sprawdź ofertę tanich pokoi - tu ceny zaczynają się już od około 30-35 zł. Za około 50 zł od osoby można znaleźć nocleg, który położony jest stosunkowo blisko plaży.

Sarbinowo to dobrze zorganizowana miejscowość turystyczna i znajdziemy tu bogatą bazę gastronomiczną - liczne restauracje, bary, pizzerie, smażalnie ryb, kawiarnie, lodziarnie - to wszystko czeka na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0