location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Lubiatowo Noclegi (20)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Lubiatowo jest wsią położoną w województwie pomorskim, na obszarze Pobrzeża Kaszubskiego, w odległości około 2,5 km od linii brzegowej Bałtyku. Niegdyś osada rolna, teraz stała się ulubionym miejscem wypoczynkowym osób, które stronią od zgiełku i hałasu dużych turystycznych miejscowości. Wśród otaczającej z każdej strony przyrody można znaleźć ciszę i spokój. 

Amatorów zarówno rowerowych, jak i pieszych wycieczek ucieszą szlaki oraz ścieżki turystyczne i rowerowe. Stadnina koni, znajdująca się na terenie Lubiatowa pozwala również na przejażdżki na grzbiecie konia, również w terenie. Wyobraźmy sobie tylko jazdę konną brzegiem morza przy zachodzącym słońcu!

Baza noclegowa Lubiatowa to przede wszystkim liczne ośrodki agroturystyczne, prywatne kwatery oraz pola campingowe. Zapraszamy serdecznie miłośników natury!

Lubiatowo to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Lubiatowie stanowią pokoje gościnne i domki letniskowe.

W Lubiatowie nie znajdziemy wielu obiektów gastronomicznych. Najwygodniej wybrać ofertę wypoczynku w Lubiatowie z pełnym wyżywieniem.

Najtańsze noclegi w Lubiatowie zaczynają się już od 25-35 zł od osoby za dobę - to głównie oferta pokoi i domków. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0