location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Dziwnów Noclegi (41)

Kompleks drewnianych domków z wielofunkcyjnym placem zabaw, wodną zjeżdżalnią, animacjami - idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi!

500 m

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Dziwnów jest nadmorskim miastem, położonym w województwie zachodniopomorskim, pomiędzy Bałtykiem a rzeką Dziwną na Mierzei Dziwnowskiej. Na terenie miejscowości wyznaczonych jest kilka letnich kąpielisk. Największe z nich ma długość 800 m. 

Brzegiem piaszczystych wydm biegnie spacerowa promenada nadmorska, oświetlona w nocy z umiejscowionymi wzdłuz niej ławeczkami stanowi idealne miejsce na spacery i oglądanie zachodów słońca. 

Niewątpliwie największą atrakcją Dziwnowa jest most zwodzony na rzece Dziwnej, wybudowany w 1994 r. Jego skomplikowana konstrukcja stalowa, pomalowana na czerwono, już z daleka przyciąga wzrok. Podnoszenie mostu trwa kilka minut, a odbywa się latem w godziny parzyste, a poza sezonem - według potrzeb. 

W Dziwnowie działa również przystań statków wycieczkowych, znajdująca się w pobliżu nabrzeża rybackiego, gdzie warto się przespacerować. Tutaj można obejrzeć cumujące kutry, i przystanią sezonową Marina Dziwnów pełnej jachtów i łodzi motorowych. 

Noclegi w nadmorskiej miejscowości Dziwnów to przede wszystkim pokoje gościnne, a także domki letniskowe i apartamenty. 

Trzon oferty noclegowej w Dziwnowie stanowią pokoje gościnne, domki letniskowe i apartamenty - i to te obiekty tyryści wybierają najczęściej.

Największy wpływ na cenę noclegów w Dziwnowie ma kategoria wybranego obiektu - im bardziej luksusowy (np. apartamenty) - tym oczywiście drożej. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - im bliżej do plaży i najwiekszych atrakcji - tym drożej. Jeśli szukasz tańszego noclegu sprawdź ofertę tanich pokoi - tu ceny zaczynają się już od 35-45 zł. Za około 50-60 zł od osoby można znaleźć nocleg w Dziwnowie, który położony jest stosunkowo blisko plaży.

Dziwnów to dobrze zorganizowana miejscowość turystyczna. Poza bogatą bazą noclegową Dziwnów dysponują równie bogatą bazą gastronomiczną - liczne restauracje, bary, pizzerie, smażalnie ryb, kawiarnie, lodziarnie - to wszystko czeka na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie.

Największą atrakcją turystyczną w Dziwnowie jest oczywiście nadmorska plaża. Ale Dziwnów to również port i przystań żeglarska, skąd możemy wypłynąć statkiem wycieczkowym w morze, szkoły windsurfingowe. Nie brak również ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych.

Jak najbardziej, plaża jest strzeżona. Z morza wystają dodatkowe falochrony. Do plażowych atrakcji należy możliwość przejażdżki tzw. bananem ciągniętym przez motorówkę. Dla najmłodszych czeka zjeżdżalnia wodna.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0