location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Jantar Noclegi (7)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Jantar to leżąca na bursztynowym szlaku nadmorska miejscowość wypoczynkowa, położona na Mierzei Wiślanej, w gminie Stegna. Tutejsza plaża jest jedną z najszerszych na polskim wybrzeżu, pokryta żółtym, miałkim piaskiem. Dodatkowo na plaży spotkamy również kolorowe łodzie rybackie

Miejscowość od zawsze była kojarzona z bursztynem, ponieważ występuje go tutaj bardzo dużo. W Jantarze odbywają się nawet Mistrzostwa w Poławianiu Bursztynu, a także funkcjonuje Muzeum Bursztynu (znajduje się w miejscowości Stegna i zawiera bogatą prywatną kolekcję).

Miłośników aktywnego wypoczynku zapraszamy do Centrum Rodzinnej Rekreacji. W ramach Centrum można zwiedzać Ptaszarnię, Mini ZOO, odbyć przejażdżkę na koniu, pościgać się gokartami rowerowymi na przygotowanym odpowiednio torze. Na odwiedzających czeka parking. W kompleksie znajduje się bar oferujący napoje, lody, przekąski, w sezonie - obiady.

Jantar to oczywiście bogata baza gastronomiczna i turystyczna. Bez problemu znajdziemy tu domek, pokój czy kwaterę w licznych ośrodkach czy domach gościnnych.

Jantar to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Jantarze stanowią pokoje gościnne i domki letniskowe - i to te obiekty tyryści wybierają najczęściej.

Najtańsze noclegi w Jantarze zaczynają się już od 30-40 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich pokoi. Ceny domków w Jantarze są trochę wyższe - zaczynają się już od 40-45 zł od osoby za dobę. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów.

Jantar to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, co w dużych ośrodkach, nie znaczy to jednak, że na obiad musimy jechać do Gdańska. W Jantarze działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0