location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Łazy Noclegi (12)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Jeśli chcesz dobrze wypocząć i zapewnić sobie odrobinę zabawy, przyjedź do Mielna.

1100 m

Łazy to niewielka, nadmorska miejscowość położona na mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim a jeziorem Jamno. Plaża w Łazach jest piaszczysta, szeroka, a czysta woda morska zachęca do kąpieli tak morskich jak i słonecznych. Przy plaży malownicze wydmy z lasem sosnowym. W Łazach panuje mikroklimat polecany w leczeniu dróg oddechowych. Na wschod od miejscowości znajduje się kolejne jezioro - Bukowo, które jest rajem dla wędkarzy - występuje w nim ok. 20 gatunków ryb - oraz dla amatorów sportów wodnych.

Przez Gminę Mielno i oczywiście przez Łazy biegnie fragment międzynarodowego szlaku z początkiem we Francji. Jest to szlak nadmorski oznaczony kolorem czerwonym a jego długość to około 39 km.

Bazę noclegową w Łazach stanowią głównie domki będące idealnym miejscem zarówno dla całych rodzin, jak i grupy przyjaciół. Dostępne są również kwatery prywatne i ośrodki wypoczynkowe. Łazy stanowią dobre miejsce jako baza wypadowa do innych miejscowości na wybrzeżu.

 

Łazy to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Łazach stanowią pokoje gościnne i domki letniskowe. W Łazach działa też kilka ośrodków wczasowych.

Najtańsze noclegi w Łazach zaczynają się już od 30-40 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich pokoi i domków. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów.

Łazy to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, co w dużych ośrodkach, nie znaczy to jednak, że na obiad musimy jechać 20-30 kilometrów. W Łazach działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb. A jeśli chcemy zjeść coś słodkiego to w Łazach jest kilka cukierni, kawiarni czy lodziarni.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0