location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Dąbki Noclegi (55)

Domki zaledwie 200m od piaszczystej plaży, w otoczeniu lasów - Doskonałe miejsce na pobyt z rodziną i znajomymi!

200 m

Wszystkie pokoje urządzone są w wysokim standardzie, posiadają balkony, łazienki z prysznicem, telew

500 m

Posiadasz obiekt noclegowy?

Zareklamuj go TUTAJ

Przytulne i komfortowe pokoje z wyjątkowym położeniem między morzem a jeziorem Bukowo, zapraszamy!

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Dąbki to wieś uzdrowiskowa w północno-zachodniej Polsce, położona w gminie Darłowo oraz nad brzegiem jeziora Bukowo. Ze względu na prozdrowotny mikroklimat i czystość powietrza, miejscowości oraz okolicznym terenom nadano status uzdrowiska

Plaża w Dąbkach jest czysta, piaszczysta i szeroka. Łączy ją z miejscowością pas niskich wydm, porośniętych głównie sosną zwyczajną i sosną czarną. Wzdłuż brzegu morskiego przez 6km ciągnie się promenada leśna. W Dąbkach na plaży cumują kutry rybackie, a od tamtejszych rybaków można kupić świeżo złowione ryby.

Na wspomnianym już jeziorze Bukowo można uprawiać sporty wodne, działa tez przystań żeglarska. Bukowo zapewnia możliwość cumowania jachtu, łodzi i innego sprzętu pływającego. Oferowane są również rejsy wycieczkowe stateczkiem MILKA. Przy przystani znajduje się też wypożyczalnia sprzętu pływającego oraz szkoła windsurfingu.

Dąbki to przede wszystkim bogata baza noclegowa. Zapraszamy zarówno rodziny z dziećmi, zorganizowane grupy, jak i pary na idealny wypoczynek.

Zapraszamy na noclegi w miejscowości Dąbki nad morzem!

Dąbki dysponują bogatą bazą turystyczną i znajdziemy tu praktycznie każdy rodzaj noclegu - od hotelu po pole namiotowe. Ale zdecydowanie najwięcej obiektów noclegowych znajdziemy w dwóch kategoriach - to pokoje i domki letniskowe. W Dąbkach działa też wiele ośrodków wczasowych.

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Bo pojęcie "drogo - tanio" jest mocno subiektywne. Najtańsze noclegi w Dąbkach zaczynają się już od 35-45 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich pokoi. Domki również mogą być tanie (od 40-50 zł od osoby za dobę), pod warunkiem, że jedziemy na urlop w większym gronie - praktycznie nie ma domków mniejszych niż 4-6 osobowe. Noclegi bliżej plaży i obiekty o wyższym standardzie są droższe.

Dąbki to dobrze zorganizowana miejscowość turystyczna. Poza bogatą bazą noclegową Dąbki dysponują równie bogatą bazą gastronomiczną - liczne restauracje, bary, pizzerie, smażalnie ryb, kawiarnie, lodziarnie - to wszystko czeka na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie.

Jeśli wyjeżdżamy na urlop z dziećmi powinniśmy szukać obiektów, które zapewniają infrastrukturę wspierającą wypoczynek z dziećmi. Takim minimum wydaje się być plac zabaw, warto szukać obiektów z dodatkową świetlicą czy salą zabaw, gdzie nasze pociechy będą mogły się zająć w czasie niepogody. Jeśli jedziemy na urlop z małymi dziećmi warto szukać obiektów, które mogą zapewnić akcesoria dla niemowląt - wanienki do kąpieli, łóżeczka z pościelą, krzesełka do karmienia, specjalne menu dla dzieci. Informacje dotyczące przystosowania obiektu noclegowego do pobytu z dziećmi znajdziesz w opisie obiektu.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0