location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Grzybowo Noclegi (17)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Grzybowo to letniskowa wieś położona w województwie zachodniopomorskim, w odległości 6 km od Kołobrzegu i zaledwie 300 m od brzegu Morza Bałtyckiego. W Grzybowie zostało wyznaczone letnie kąpielisko morskie obejmujące 710 m linii brzegowej, z 4 odcinkami plaży strzeżonej, po 100 m każdy. Grzybowo może pochwalić się szeroką, piaszczystą, zadbaną plażą oraz - z uwagi na ukształtowanie linii brzegowej (zatoka o długości ok 7 km i szerokości ok 800m) - wyższą temperaturą wody niż np. w Kołobrzegu.

Dla fanów aktywnego wypoczynku czeka wypożyczalnia sprzętu wodnego. Swoich sił można spróbowac na znajdującym się niedaleko jeziorze Resko, dostępne są kajaki, rowery wodne i żaglówki. 

Noclegi w Grzybowie są różnorodne: luksusowe apartamenty, komfortowe domki, prywatne pokoje o różnym standardzie oraz tanie kwatery nad morzem. Grzybowo jest doskonałą bazą na rodzinny, niedrogi wypoczynek blisko Kołobrzegu, który oferuje wiele atrakcji zarówno dorosłym jak i dzieciom.

Grzybowo to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Grzybowie stanowią pokoje gościnne i domki letniskowe. W Grzybowie działa też kilka ośrodków wczasowych.

Najtańsze noclegi w Grzybowie zaczynają się już od 25-30 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich kwater i pokoi. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów. Średnia cena apartamentów w Grzybowie waha się w przedziale 45-75 zł od osoby za dobę.

Grzybowo to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, co w dużych ośrodkach jak Kołobrzeg. Nie znaczy to jednak, że na obiad musimy jechać 20-30 kilometrów. W Grzybowie działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0