location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Rewa Noclegi (2)

Rewa to wioska położona w województwie pomorskim, na piaszczystym cyplu między Puckiem i Gdynią, na Kaszubach. Osada ma charakter wioski rybackiej, posiada dwie przystanie morskie dla rybaków. Latem, na plaży w Rewie, funkcjonują dwa strzeżone kąpieliska, każde o długości około 100 metrów - północne - na północ od cypla w kierunku Pucka i południowe w kierunku Gdyni. Piaszczysty cypel, o szerokości około 50 metrów, stanowi swoiste molo wybiegające w morze. Dalej ciągnie się płycizna łącząca się aż z Kuźnica na Mierzei Helskiej. 

Płytkie wody Zatoki Puckiej upodobali sobie fascynaci sportów wodnych: windsurfingu i kitesurfingu. W okolicy odnaleziono trzy zatopione wraki - są one ulubionym miejscem dla spragnionych wrażeń nurków. W okolicy jest również dużo miejsca do jazdy na rowerze i spacerowania.

Rewa posiada bogatą bazę turystyczną. Naprawdę jest w czym wybierać: ośrodki wczasowe, pensjonaty, apartamenty, pokoje gościnne, tanie kwatery czy domki letniskowe. Decydując się na tanie noclegi w Rewie warto rozważyć ofertę pokoi i kwater prywatnych. Natomiast, gdy wybieramy się na wakacje większą grupą, bardziej ekonomicznym rozwiązaniem mogą okazać się domki letniskowe i całoroczne. Zapraszamy do Rewy!

Rewa to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu hoteli czy dużych apartamentowców. Trzon oferty noclegowej w Rewie stanowią pokoje gościnne i domki. 

Najtańsze noclegi w Rewie zaczynają się już od 30-40 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich pokoi i kwater. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów.

Rewa to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, co w dużych ośrodkach, nie znaczy to jednak, że na obiad musimy jechać do Gdańska. W Rewie działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb. A jeśli chcemy zjeść coś słodkiego to w Rewie jest kilka cukierni, kawiarni czy lodziarni.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0