location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Łeba Noclegi (21)

Łeba NOCLEGI nad morzem - najciekawsze oferty NOCLEGÓW w Łebie! Zobacz domki, pokoje, apartamenty, pensjonaty, ośrodki, hotele - Znajdź swój NOCLEG już dziś!

Nowo wybudowany obiekt Baltic Residence zaprasza na wypoczynek! Nowoczesne, klimatyzowane pokoje, podgrzewany basen, wyżywienie.

500 m

Nowoczesne domki w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Cicha i spokojna okolica. Basen, mini plaża, rowery, boisko do siatkówki!

3000 m

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Noclegi w Łebie

Noclegi w Łebie

Łeba to znana miejscowość położona w województwie pomorskim, na Wybrzeżu Słowińskim, nad rzekami Łebą i Chełstem. W Łebie funkcjonują trzy letnie kąpieliska nadmorskie o łącznej długości 1100m linii brzegowej Bałtyku. Prócz dostępu do morskich fal i szerokich, piaszczystych plaż, Łeba ma unikatową, naturalną atrakcję - ruchome wydmy, wchodzące w skład Słowińskiego Parku Narodowego. Utworzono go w celu osłony bagien, torfowisk, jezior przybrzeżnych, łąk, borów i lasów a zwłaszcza wydmowego pasa mierzei z wyjątkowymi w całej Europie ruchomymi wydmami.

Łeba to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu w aktywny sposób. Z uwagi na położenie, Łeba szczególnie jest atrakcyjna dla wszystkich amatorów wodnych sportów. Sąsiedztwo morza oraz dwóch jezior (Sarbsko i Łebsko) sprawia, że są tutaj doskonałe warunki do uprawiania żeglarstwa, windsurfingu, kajakarstwa, wędkarstwa itd. Sprzęt oferują liczne wypożyczalnie sprzętu, a miejsce postojowe - żeglarskie mariny. Na szczególną uwagę zasługuje nowoczesny, kompleksowy Port Jachtowy w Łebie. Port Jachtowy w Łebie może przyjąć ponad 120 jednostek pływających różnych klas.

Baza noclegowa jest tutaj bardzo różnorodna, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Dla turystów dostępne są domki nad morzem, prywatne kwatery, pensjonaty, hotele oraz ośrodki wczasowe. Zapraszamy serdecznie do Łeby!

 

Łeba dysponuje bogatą bazą turystyczną i znajdziemy tu praktycznie każdy rodzaj noclegu - od hotelu po pole namiotowe. Ale zdecydowanie najwięcej obiektów noclegowych znajdziemy w kategoriach pokoje i domki. W Łebie nie brak również ośrodków wypoczynkowych.

Cena za nocleg w Łebie zależy od kilku czynników. Największy wpływ na cenę ma kategoria wybranego obiektu - im bardziej luksusowy (hotel, apartament) - tym oczywiście drożej. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - im bliżej do plaży i najwiekszych atrakcji - tym drożej. Jeśli szukasz tańszego noclegu sprawdź ofertę tanich kwater czy pokoi - tu ceny zaczynają się już od 35-45 zł. Za około 50-60 zł od osoby można znaleźć nocleg w Łebie, który położony jest stosunkowo blisko plaży.

Łeba to dobrze zorganizowana miejscowość turystyczna - również pod kątem gastronomicznym. Znajdziemy tu wykwintne restauracje ale i pizzerie, smażalnie czy budki z fast foodem.

Łeba kusi turystów piaszczystą plażą. Spędzając urlop w Łebie warto wybrać się do Słowińskiego Parku Narodowego, zobaczyć słynne ruchome wydmy, a z łebskiego portu możemy udać się na wycieczkę statkiem czy łowić ryby. Nie brak również atrakcji dla dzieci: labirynt w polu kukurydzy, Power Park Łeba.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0