location_on Dowolna lokalizacja

widgets Ośrodki Wczasowe

checked Dowolne udogodnienie

OŚRODKI WCZASOWE nad morzem (76)

Domki Nadmorskie Wicie nowość !!! w cenie do dyspozycji strefa SPA Wellness- duży basen(12mx4m) z podgrzewaną wodą, sauna;

200 m

Posiadasz obiekt noclegowy?

Zareklamuj go TUTAJ

Komfortowy Dom Wczasowy, położony nad samym morzem w miejscowości Rewal, zaprasza na wypoczynek!

100 m

Centrum Aktywnej Odnowy „Na Wzgórzu” koło Dębek zaprasza na wakacje odchudzające nad polskim morzem

KOMPLEKS WYPOCZYNKOWO - REHABILITACYJNY, MASAŻE SOLANKOWE, BASEN, CAŁODZIENNE WYŻYWIENIE

200 m

Zapraszamy na wypoczynek do naszego obiektu ! Bliskość morza i jeziora jednocześnie tworzy swoisty mikroklimat, a mało zaludniona plaża jest dodatkowym atutem.

10 m

Przytulne i komfortowe pokoje z wyjątkowym położeniem między morzem a jeziorem Bukowo, zapraszamy!

WILLA JOANNA położona 800m od plaży zaprasza na miły i niezapomniany wypoczynek w sympatycznej atmosferze z dala od miejskiego zgiełku.

800 m

Najlepsze miejsce do aktywnego wypoczynku 500m od plaży- HEWELIUSZ ROWY!

500 m

Ośrodki wczasowe nad morzem

Kiedyś ośrodki wczasowe nad morzem były głównym organizatorem letniego wypoczynku nad Bałtykiem. Dziś ich rola zmalała, pojawiło się wiele mniejszych obiektów noclegowych, bardziej dostosowanych do indywidualnych wymagań. Ale nawet dziś ośrodki wczasowe (nazywane również "ośrodki wypoczynkowe") mają ciekawą ofertę dla wczasowiczów. Ośrodki wczasowe to z reguły obiekty noclegowe położone na stosunkowo dużym terenie, które dysponują dużą ilością miejsc noclegowych. Poza noclegiem oferują często swoim gościom całodzienne wyżywienie, organizują wycieczki, zajęcia grupowe, ogniska czy wieczorki taneczne, dyskoteki. Ośrodki wczasowe to również obiekty rekreacyjne i sportowe, czasem basen i wiele atrakcji dla dzieci. Niektóre obiekty zatrudniają nawet animatorów, którzy uatrakcyjniają pobyt najmłodszych wczasowiczów.

Dla kogo oferta ośrodków wczasowych?

Ośrodki wczasowe wybierają osoby, które oczekują kompleksowej oferty wypoczynku - nie chcą wstawać rano, żeby iść po bułki na śniadanie czy szukać obiektów gastronomicznych, gdzie mogą zjeść obiad. Chcą to mieć na miejscu - schodzą do jadalni czy stołówki - a posiłek już na nich czeka. Basen to kolejny czynnik przyciągający turystów - w końcu nad Bałtykiem często zdarzają się dni kiedy woda nie jest zbyt ciepła. A gdy rodzice zapragną chwili tylko dla siebie - z pomocą przychodzą animatorzy i zajęcia dla dzieci, a czasem wystarczy duży, przemyślany plac zabaw, żeby dzieci miały zajęcie na klika godzin.

Ceny za wczasy nad morzem w ośrodku wypoczynkowym rozpoczynają się od około 70-80 zł od osoby za dobę. Oczywiście jest szansa na tańszy wypoczynek, ale często wówczas obiekt jest o niższym standardzie lub bardziej oddalony od plaży. Jeśli szukamy tańszej opcji warto rozważyć, pobyt poza głównym sezonem.

Ośrodki wczasowe to oferta skierowana do osób, które oczekują kompleksowej oferty wypoczynku - nie chcą wstawać rano, żeby iść po bułki na śniadanie czy szukać obiektów gastronomicznych, gdzie mogą zjeść obiad. Chcą to mieć na miejscu. Do tego ośrodki wczasowe organizują wycieczki, zajęcia grupowe, ogniska czy wieczorki taneczne, dyskoteki dla swoich gości. Ośrodki wczasowe to również obiekty rekreacyjne i sportowe, czasem basen i wiele atrakcji dla dzieci, w tym często animacje.

Tak! Ośrodki wypoczynkowe często oferują wiele atrakcji dla dzieci - place zabaw, czasem basen, świetlice i sale zabaw na niepogodę. Często w ośrodkach pracują również animatorzy, którzy dbają o to żeby dzieci się nie nudziły. Do tego wiele ośrodków oferuje udogodnienia dla dzieci - dodatkowe łóżeczka, wanienki do kąpieli czy specjalne menu dla dzieci.

Duża część ośrodków wypoczynkowych przyjmuje gości z ich czworonożnymi przyjaciółmi, wówczas, w opisie obiektu, znajduje się informacja i piktogram "Akceptujemy małe zwierzęta". W niektórych obiektach może być naliczana opłata za zwierzę.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0