location_on Dowolna lokalizacja

widgets Ośrodki SPA

checked Dowolne udogodnienie

OŚRODKI SPA NAD MORZEM (18)

Centrum Aktywnej Odnowy „Na Wzgórzu” koło Dębek zaprasza na wakacje odchudzające nad polskim morzem

KOMPLEKS WYPOCZYNKOWO - REHABILITACYJNY, MASAŻE SOLANKOWE, BASEN, CAŁODZIENNE WYŻYWIENIE

200 m

Zasobna oferta masaży, zabiegów upiększających i odprężających, które są wykonywane przez wykwalifikowanych terapeutów SPA oraz jacuzzi i wiele innych atrakcji

Przygotowaliśmy dla Ciebie harmonijną gamę profesjonalnych zabiegów i rytuałów. W atmosferze pełnego relaksu zadbaj o zdrowie i urodę.

W gabinecie SPA w La Siesta przeprowadzamy pachnące latem rytuały, lecznicze i odprężające masaże oraz zabiegi, które natychmiast poprawią wygląd.

SPA & WELLNESS to bogata oferta zabiegów na twarz, ciało, dłonie, stopy i masaży. Chwile spędzone w naszym SPA to czas, w którym możesz skupić się na sobie.

SPA nad morzem

SPA nad morzem

wSPAniałe Ośrodki nad Morzem Bałtyckim! Spa nad morzem Bałtyckim do dobry pomysł. Mikroklimat nadmorski połączony z pobytem w hotelu ze SPA to niezapomniane doznania i możliwość odprężenia i relaksu. Coraz więcej obiektów nad Morzem Bałtyckim posiada ofertę SPA. Na dodatek oferta ośrodków SPA w polskich kurortach jest bardzo konkurencyjna cenowo i jakościowo w stosunku do zagranicznych ośrodków. Najlepiej wybrać się na Spa nad morzem w okresie posezonowym, większość obiektów Spa nad Bałtykiem oferuje możliwość wypoczynku przez cały rok!

Oferta "SPA nad Morzem" skierowana jest dla tych, którzy oprócz tradycyjną formą wypoczynku nad morzem, chcą również poddać swoje ciało odnowie biologicznej i SPA. Wiele hoteli i ośrodków posiada ofertę SPA dla dwojga.

Pobyt w obiekcie SPA jest zazwyczaj droższy niż w pensjonacie czy apartamencie. Do tego typu obiektów nie jedziemy tylko po to, żeby relaksować się na plaży, ale głównie po to by wypocząc i skorzystać z odnowy biologicznej. Ośrodki SPA najczęściej oferują komfortowy pobyt z całodziennym wyżywieniem, a do tego szereg zabiegów SPA & Wellness, których nie znajdziemy w innych obiektach.

Każdy ośrodek oferuje swój autorski pakiet SPA i zakres jego zabiegów. W ofertach znajdziemy najczęściej masaże, turnusy rehabilitacyjne, zabiegi relaksujące i odmładzające, zabiegi Wellness i SPA, zajęcia fitness czy na basenie. Wybrane ośrodki dysponują także basenem, jacuzzi i rozmaitymi rodzajami saun. w profesjonalnych i niwoczesnie wyposażonych gabinetach zabiegowych możemy skorzystać zabiegów, elektroterapii, krioterapii, leczniczych inhalacji czy okładów i kąpieli. Oferta jest niezwykle bogata i skrojona na miarę każdych wymagań. Co znajduje się w ofercie poszczególnego ośrodka znajdziemy w jego opisie.

Większość zabiegów ma na celu regenerację i odbudowę zdrowia. Przed wykonywanym zabiegiem warto jednak porozmawiać z osobą wykonującą. Profesjonalna i wyszkolona kadra na pewno udzieli odpowiednich wskazówek i w razie jakichkolwiek przeciwwskazań zaoroponuje alternatywny zabieg. Najczęstszym przeciwwskazaniem są poważne choroby serca i choroby układu krążenia, zaburzenia rytmu serca, uczulenia stan pozawałowy czy stany zapalne. Szczególną ostrożność powinny zachować kobiety w ciąży. Niezależnie od rodzaju przeciwwskazania należy poinformować o tym personel i zgłosić mu wszelkie dolegliwości bólowe i chorobowe, Czy trzeba korzystać ze wszystkich zabiegów?

Oczywiście nie! Do SPA jedziemy by się zrelaksować i odpocząć. To Państwo decydują z czego warto skorzystać i jakiej rozkoszy się oddać. Z każdego zabiegu można zrezygnować. Warto dowiedzieć się bezpośrednio w ośrodku, czy zostanie zwrócona kwota za niewykorzystany zabieg.

Nie jest konieczne specjalne ubranie. Warto jednak zadbać o wygodę i ubiór w którym będziemy czuć się komfortowo. Dobrym rozwiązaniem jest wygodny, niekrępujący ruchów dres i obuwie zmienne (klapki, trampki itp.), a w przypadku gdy przewidziane są zajęcia na basenie - strój jednoczęściowy i czepek. Na niektóre zabiegi np. sauna, okłady dobrze mieć przy sobie szlafrok oraz ręcznik.

Przede wszystkim trzeba przyjść z pozytywnym nastawieniem. Dobrze jest zjawić się minimum 15 minut wcześniej przed planowanym zabiegiem - aby ewentualnie się przebrać i skonsultować z personelem oraz poinformować go o dolegliwościach czy osobistych preferencjach. Godzinę przed wizytą nie powinno się spożywać obfitych posiłków i pić alkoholu. Wskazane jest także zdjęcie biżuterii. 

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0