location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Łukęcin Noclegi (20)

Nie odnaleziono

Brak obiektów spełniających kryteria.

Zobacz wszystkie obiekty

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Łukęcin to mała miejscowość wypoczynkowa położona w województwie zachodniopomorskim między Pobierowem, a Dziwnowem. Zlokalizowana wśród lasu iglastego oddzielającego morze od miejscowości, dodając powietrzu żywicznych aerozoli, jakie razem z morskim jodem pozytywnie wpływają na nasz układ oddechowy. Przy wejściu na szeroką i piaszczystą plażę, które biegnie po schodkach (przedłużenie ulicy Morskiej), w sezonie urlopowym działa strzeżone kąpielisko długie na 200 metrów.

Z Łukęcina, na rowerze, można wybrać się zarówno na zachód do Dziwnowa (ok 9 km) jak i na wschód, aż do Trzęsacza (również ok 9 km) lub jeszcze dalej na wschód. Część rowerowych wycieczek będzie przebiegało trasami rowerowymi, a część leśnymi dróżkami i ścieżkami.

Podziwiać przepiękne okolice można ze specjalnej platformy widokowej wybudowanej do tego celu. Znajduje się ona przy wejściu na plażę.

Łukęcin dysponuje bogatą bazą turystyczną i znajdziemy tu praktycznie każdy rodzaj noclegu - od hotelu po pole namiotowe. Ale zdecydowanie najwięcej obiektów noclegowych znajdziemy w kategoriach - to pokoje, apartamenty i domki letniskowe.

Najtańsze noclegi w Łukęcinie zaczynają się już od 35-40 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich kwater i pokoi. Noclegi bliżej plaży są droższe, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - apartamentów. Średnia cena apartamentów w Łukęcinie waha się w przedziale 60-75 zł od osoby za dobę.

Łukęcin to nieduża miejscowość turystyczna i nie ma tu tylu restauracji, co w dużych ośrodkach, nie znaczy to jednak, że na obiad musimy jechać do Dziwnowa. W Łukęcinie działa kilka restauracji, barów, pizzeri czy smażalni ryb. A jeśli chcemy zjeść coś słodkiego to w Łukęcinie jest kilka cukierni, kawiarni czy lodziarni.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0